MONTĒTĀJI un PALĪGSTRĀDNIEKI

  • Riga
  • 950 - 1500 (gross)
  • Preiss Būve SIA
  • Deadline 16.06
  • 1 year ago

SIA "Preiss Būve" aicina darbā montētājus un palīgstrādniekus vispārceltniecisko, skārda montāžas in iekārtu montāžas darbu veikšanai. Darbs visā Latvijā

Galvenie pienākumi:

  • Izpildīt vadītāja dotos uzdevumus
  • Veikt montāžas darbus pēc montāžas instrukcijām

Prasības kandidātiem:

  • Vēlme kvalitatīvi veikt savu darbu
  • Augsta atbildības sajūta
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:

  • Alga montētājam no 1050 līdz 1500 bruto, palīgstrādniekam no 950 līdz 1300 bruto.
  • Stabilu ilgtermiņa darbu
  • Bezmaksas nokļūšanu uz/no darba
  • Apmaksātu dzīves vietu darbam komandējumā
  • Darba instrumentus un darba apģērbu

Ja vēlies pievienoties "Preiss Būve" komandai, spied PIETEIKTIES un pievieno savu pieteikumu. Uz sazināšanos!

ID: 628404a0955d1 410