NAMDARIS

  • Sweden
  • 2500 - 3000 (gross)
  • WORK IN
  • Deadline 21.09
  • 4 years ago

Zviedrijas darba devējs aicina namdarus darbam Stokholmā.

Prasības:

• angļu valoda sarunvalodas līmenī;
• darba pieredze vismaz 2 gadi;
• vēlme strādāt;
• veselīgs dzīves veids.

Pienākumi:
• Koka grīdas, lamināta un parketa dēļu uzstādīšana
• Koka un plastmasas apšuvuma dēļu uzstādīšana
• Durvju, logu un apkakļu uzstādīšana un noregulēšana
• Mēbeļu salikšana
• Plauktu, skapju, spoguļu, kāpņu un margu uzstādīšana
• Ģipškartona paneļu uzstādīšana
• Sienu montāža
• Terašu montāža
• Paneļu un karkasa māju uzstādīšana
• Dakstiņu jumtu uzstādīšana

Mēs piedāvājam:
• Pilnas slodzes darbs;
• Visi apmaksāti Zviedrijas nodokļi.
• Dzīves vieta nodrošināta ar visām ērtībām- 2 cilvēki istabā;
• Darba samaksu sākot ar 15 EUR /st. - 2500 EUR mēnesī (bruto), 1800 EUR neto + (pēc nodokļiem un īres);
• Iespēju strādāt papildus stundas sestdienas pēc izvēles;
• Darba apģērbu un darba rīkus nodrošina darba devējs - 0 EUR.

Mūsu pakalpojumi ir bezmaksas.
Gaidām Tavu CV angļu valodā vai zvaniet.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvirzīti nākamai atlases kārtai.

ID: 5d5e6ca1f3584 334