NOLIKTAVAS DARBINIEKI/-CES Jonker Petfood

  • Netherlands
  • from 9.43 (gross)
  • WORK IN
  • Full time
  • Deadline 20.12
  • 4 years ago

Darba devējs Nīderlandē meklē darbiniekus «Jonker Petfood» noliktavā.

Mēs nodrošinām:

- maksājums: 1 509 mēnesī (bruto)

- 160 stundu darba mēnesi

- Iespējams virsstundas
- Mēs nodrošinām transportu no dzīvesvietas uz darba vietu
- Mēs piedāvājam ērtu izmitināšanu ar visām ērtībām

Darba pienākumi:

  • Pakošana, skaitīšana, darbs pie līnijas
  • uzkopšanas darbi

Darba vieta: pilsēta Waalwijk

Ja Jūs:

- esat gatavi strādāt,

- vēlaties iegūt jaunu pieredzi,

- runājat angliski (vidējā sarunvalodas līmenī)

… Tad mēs Jūs gaidām!

ID: 5df340e2397b1 117