Noliktavas darbinieks/-ce (APMAKSĀTA DZĪVESVIETA + CEĻA IZDEVUMI)

  • Riga
  • 1000 - 1400 (gross)
  • SIA AGENCE
  • Full time
  • Deadline 17.02
  • 2 years ago

Aicinam pieteikties Pasūtījuma komplektētājus un Maršrutu sagatavotājus darbam Rīgas noliktavā. Ja meklē dinamisku darbavietu, kas nodrošinās pastāvīgus ienākumus – pievienojies mūsu kolektīvam.

Darba vieta atrodas Rīgā, tāpēc cilvēkiem no tālākam Latvijas pilsētam nodrošinām apmaksātas naktsmītnes un sedzam transporta izdevumus uz darbu / mājām.

Piedāvājam:
- stabils darbs ilgtermiņā;
- veselības apdrošināšana pēc viena nostrādāta gada;
- oficiāls atalgojums ar sociālajām garantijām no 1000,00-1400,00 EUR BRUTO (pirms nodokļiem);
- darba grafiks: pirmdiena līdz ceturtdiena vai otrdiena līdz piektdiena 19:00-07:00;
- apmaksātas naktsmītnes ar visām ērtībām;
- atmaksāti ceļa izdevumi līdz darbam/mājām.

Pienākumi:
- pasūtījumu komplektēšana un pakošana;
- kravu formēšana (konsolidēšana);
- iekraušana un izkraušanas darbi;
- kārtības un tīrības uzturēšana savā darba vietā.

Prasības:
- laba darba disciplīna un spēja patstāvīgi pildīt uzdotos darba pienākumus;
- spēja veikt fiziski intensīvu darbu;
- pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja/-iem.

Ja uzskati, ka šis darbs ir tieši priekš Tevis, tad nenokavē savu iespēju, sūti mums savu darba pieteikumu, CV vai īsu iepriekšējās pieredzes aprakstu uz [email protected] un tiekamies jau darba pārrunās!

ID: 61e67605a823e 163