NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE

  • Riga
  • 800 - 1300 (gross)
  • Magma
  • Full time
  • Deadline 05.06
  • 4 years ago

Ja Tev ir pieredze, patīk darbs noliktavā pie preču komplektēšanas vai Tev ir vēlme to apgūt un saņemt tik, cik aktīvi esi sastrādājis, pievienojies mūsu komandai!

Darba pienākumi

  • komplektēt preču pasūtījumus
  • aplīmēt preci ar svītru kodiem
  • papildināt noliktavas plauktus ar preci
  • pieņemt ienākošo preci

Prasības kandidātiem

  • vēlme strādāt, mācīties
  • spēja veikt rutīnas darbu
  • pozitīva attieksme pret darbu
  • spēja ātri reaģēt nestandarta situācijās
  • precizitāte un ātrums ikdienas darbā

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • pieredze darbā ar santehnikas materiāliem
  • pieredze noliktavas darbā
  • rekomendācijas no iepriekšējā darba devēja

Mēs piedāvājam

  • jautru kolektīvu
  • atalgojumu atbilstoši padarītajam – 800-1300 EUR
  • vietu stabilā uzņēmumā ar lieliem mērķiem
  • pozitīvu  attieksmi

Darba uzsākšanas laiks pēc vienošanās

Lai pieteiktos, spiediet pogu PIETEIKTIES !

Pievienojiet savu CV un motivācijas vēstuli.

SIA Magma ir sanitārtehnikas vairumtirdzniecības uzņēmums un vienīgais jaucējkrānu ražotājs Latvijā. Ir pašiem sava loģistika, preces ik dienu tiek piegādātas gandrīz 400 pastāvīgajiem klientiem. Darba tirgū esam vairāk nekā 20 gadus. Atrodamies – Rīga, Katrīnas dambis 18A.

Noskaties zemāk pievienoto video:

Par mūsu produkciju un to, ar ko strādāsi ikdienā!

Te mūsu vēsture:

ID: 5ce534e76e74e 699