NOLIKTAVAS PĀRZINIS/-E ( DARBS SOMIJĀ) / Kладовщик

  • Finland
  • from 1700 (gross)
  • IZOTERMS SIA
  • Full time
  • Deadline 06.09
  • 3 years ago

Metālapstrādes uzņēmums „IZOTERMS” aicina darbā Somijas rūpnīcā

Noliktavas pārzini:

Pienākumi:

  • ievadīt un apstrādāt informāciju grāmatvedības uzskaites programmā 1C;
  • plānot un organizēt noliktavas darbu;
  • sagatavot atskaites;
  • kravas pieņemšana, pārbaude un reģistrācija;
  • atlikumu uzskaite un kontrole;
  • pavaddokumentu noformēšana;

Prasības:

  • vidējā specializētā vai profesionālā izglītība;
  • krievu, angļu, latviešu valodas zināšanas (somu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva, komunikabilitāte;
  • darba pieredze attiecīgajā darba jomā.

Mēs piedāvājam:

  • NETTO EUR 1500 (mēneša alga)
  • dzīvošana uz vietas Somijas dzīvoklī;
  • ceļa un transporta izdevumi;
  • darba grafiks: 3 darba nedēļas Somijā / 1 brīva nedēļa Latvijā;
  • darba vieta: Somija, Kinnula.

CV lūdzam sūtīt, izmantojot pogu PIETEIKTIES!

Производственное предприятие IZOTERMS приглашает на работу на Финском заводе:

ЗАВЕДУЮЩЕГО СКЛАДОМ

Обязанности:

  • вводить и обрабатывать информацию в учетной бухгалтерской программе 1С;
  • планировать и организовывать работу склада;
  • готовить отчеты;
  • прием груза, проверка и регистрация;
  • учет и контроль остатков;
  • оформление сопровождающих документов;

Требования:

  • среднее специальное или профессиональное образование;
  • русский, английский, латышский (финский приветствуется);
  • высокое чувство ответственности, инициативность, коммуникабельность;
  • желательно опыт работы в соответствующей сфере.

Предлагаем:

  • HETTO  EUR 1500 (месячная зарплата)
  • проживание в Финляндии в квартире;
  • командировочные расходы;
  • рабочий график: 3 рабочие недели в Финляндии / 1 выходная в Латвии;
  • место работы: Финляндия, г.Киннула.

CV добавте через кнопку ПОДАТъ ЗАЯВКУ! тел 67106800

ID: 5f2d661b3e002 1912