OZOLNIEKU VIDUSSKOLAS DIREKTORS/-E

  • Jelgava and region
  • from 1630 (gross)
  • Ozolnieku novada dome
  • Full time
  • Deadline 31.03
  • 6 years ago

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

  • Augstākā izglītība atbilstoši MK noteikumiem Nr.662 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • Ne mazāk kā 3 gadu darba pieredze izglītības vadības jomā;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
  • Zināšanas vispārējās izglītības iestādes finansēšanas jautājumos;
  • Zināšanas izglītības satura un attīstības jautājumos;
  • Prasme strādāt ar datorprogrammām MS Office un vēlams arī izglītības informatizācijas datu bāzēm;
  • Vēlamas labas analītiskās spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta un laba saskarsmes kultūra;
  • Vēlamas iemaņas liela kolektīva (min.20 cilvēku) vadīšanā;
  • Nevainojama reputācija, lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei.

Papildus tiks vērtēta:

  • pretendenta vīzija* par Ozolnieku vidusskolas potenciālo attīstību tuvākajos 5 gados;
  • profesionālā pilnveide pēdējo trīs gadu laikā.
    *vēlams aprakstīt vienas A4 lapas apjomā un iesūtīt kopā ar savu pieteikumu

 Galvenie pienākumi:

  • Kopā ar pašvaldību attīstīt skolu kā vienu no konkurētspējīgākajām Zemgales reģionā;
  • Vadīt, plānot, organizēt skolas darbu atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Atbildēt par izglītības iestādes darbību un tās rezultātiem. Nodrošināt normatīvo aktu ievērošanu, kā arī finanšu un materiālo līdzekļu racionālu izmantošanu;
  • Nodrošināt kvalificētu un profesionālu darba spēka piesaisti izglītības iestādei; vadīt iestādes un tās darbinieku darbu, pieņemt un atbrīvot iestādes darbiniekus, sagatavot darbinieku amata aprakstus, noteikt darbinieku darba samaksu saskaņā ar normatīvo aktu nosacījumiem;
  • Izstrādāt izglītības iestādes gada budžeta tāmi un nodrošināt tās izpildi saskaņā ar Ozolnieku novada Izglītības, kultūras un sporta daļas Izglītības nodaļas izvirzītajām prioritātēm;
  • Īstenot nepārtrauktu un kvalitatīvu izglītības procesa nodrošināšanu, realizējot jauno uz kompetencēm balstīto mācību saturu;
  • Izglītības iestādes ilgtspējīgas attīstības nodrošināšana;
  • Koordinēt dokumentu lietvedību, dokumentu arhivēšanu un darbu ar stingrās uzskaites dokumentiem;
  • Nodrošināt izglītības iestādes savlaicīgu akreditāciju un iekšējās kontroles sistēmas izstrādi un ieviešanu.
  • Sadarboties ar izglītības iestādes darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem.

 Piedāvājam:

  • Amatalgu 1630 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika izturēšanas);
  • Darba vietu – Ozolnieku vidusskolu, Jelgavas ielā 35, Ozolniekos.

 Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • Ozolnieku vidusskolas attīstības vīzija;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts (Europass CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • profesionālās pilnveides apliecinājumu kopijas pēdējo trīs gadu periodā;
  • rekomendācijas vai ieteikuma vēstules (vēlamas);
  • apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu.

Dokumentus ar norādi “Ozolnieku vidusskolas direktors” līdz 2018.gada 31.martam, iesniegt Ozolnieku novada pašvaldībā  2.stāvā (21.kabinets), Stadiona ielā 10, Ozolniekos vai sūtīt uz e-pastu: [email protected]  Uzziņas pa tālruni: 63084718 (Iveta).

ID: 5a97b2fa00a9d 1038