PALĪGSTRĀDNIEKI

  • Gulbene and region
  • 5.2 / h. (gross)
  • SEDA AS
  • Deadline 09.06
  • 1 year ago

AS “Seda” aicina darbā “Palīgstrādniekus”  (4 brīvas vakances)
Ušuru kūdras ieguves iecirknī (prof.kods 9311 01)

(darba vietas atrašanās vieta: “Ušuru kūdras ieguves iecirknis” - Lielais Mārku purvs, Daukstu pagasts, Gulbenes novads, t.i. no Gulbenes 35 km).

Darba pienākumi:

Sezonas darbs.

Nezāļu ravēšana, sīko celmu un plēves lasīšana, citi palīgdarbi.

Prasības:

Fiziskā izturība. Spēja strādāt mainīgos laika apstākļos. Patstāvīgi un atbildīgi veikt savus darba pienākumus.

Darba samaksa:

Darba alga  ar stundas tarifa likmi  5 euro/h, saskaņā ar darba laika uzskaites grafiku.

Piedāvājam:

Sociālās garantijas. Darba aizsargapģērbu – cimdus un cepuri.

Savu pieteikumu ar norādi “Palīgstrādnieks_Ušuri” sūtīt caur formu PIETEIKTIES!

vai zvanīt darba dienās no 8.00 – 17.00 pa tālruni 26471500

ID: 627a74947b3b8 244