PALĪGSTRĀDNIEKS/ TRANSPORTA DARBINIEKS

  • Riga
  • Orkla Confectionery & Snacks Latvija SIA
  • Full time
  • Deadline 04.07
  • 5 years ago

Aicinām Palīgstrādnieku (Transporta darbinieks) Selgas cepumu ražotnē.

Darba vieta: Artilērijas iela 55, Rīga
Maiņu darba laiks:

1.maiņa 6.30-15.00

2.maiņa 15.00-23.30

3.maiņa 23.00-6.00

Pienākumi:
- savlaicīgi nodrošināt ražošanas cehu ar palīgmateriāliem no palīgmateriālu noliktavas
- nodrošināt sanitārām normām atbilstošu palīgmateriālu transportēšanu un drošu novietošanu
- savlaicīgi informēt maiņas vadītāju par palīgmateriālu papildināšanas nepieciešamību
- piegādāt kartona izstrādājuma (gofru) sagataves ražošanas darbiniekiem
- palīgdarbu veikšana ražošanas procesa nodrošināšanai (cepumu, garšvielu malšana u.c.)
- veikt cepumu ražošanas atlikumu pareizu pārvietošanu
- darba vietas uzturēšana kārtībā visas darba dienas garumā

No Jums sagaidām:
- derīga sanitārā grāmatiņa
- punktualitāte, spēja strādāt komandā un pastāvīgi
- spēja plānot savu darbu un laiku
- spēja strādāt kvalitatīvi, operatīvi
- vismaz 1-2 mēnešu darba pieredze līdzīgu pienākumu veikšanā

Mēs piedāvājam:
- sociālās garantijas
- apmācības
- darba nepieciešamo inventāru
- veselības apdrošināšanas polise pēc izturēta pārbaudes laika
- apmaksātas siltas pusdienas
- atalgojums pārbaudes laikā EUR 600,00 (bruto)

Pieteikties vakancei varat zvanot vai sūtot pieteikumu elektroniski.

ID: 5b2898b7ba639 326