PĀRDEVĒJI - KONSULTANTI/-ES

  • Riga
  • from 840 (gross)
  • Cita Santehnika SIA
  • Full time
  • Deadline 03.04
  • 4 years ago

Veikals “Cita Santehnika” aicinā pievienoties mūsu komandai

  PĀRDEVĒJUS-KONSULTANTUS

Pienākumi:

Apkalpot klientus;
Piedalīties preču pieņemšanā, izkārtošanā tirdzniecības zālē;
Uzturēt kārtību  tirdzniecības zālē un noliktavā;
Pārzināt preču sortimentu veikalā;

Nepārtraukti papildināt zināšanas par precēm.

Prasības:

Labas latviešu un krievu valodu zināšanas;
Spēja pārliecināt;
Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
Teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
Enerģiski un pozitīvi noskaņots.

Piedāvājam:

Sociālās garantijas;

Stabilu atalgojumu;

Darba alga: no EUR 600,(pēc nodokļu nomaksas).

CV un pieteikuma vēstuli sūtiet, spiečot pogu PIETEIKTIES!
ID: 5e7497d2b7c4b 273