PĀRDEVĒJI ( t/c Sāga vai t/c Akropole Alfa)

  • Riga
  • from 4.8 / h. (gross)
  • JĀNIS ROZE SIA
  • Full time
  • Deadline 27.06
  • 1 year ago

SIA Jānis Roze aicina pastāvīgā darbā

PĀRDEVĒJUS

Rīgā: t/p Akropole ALFA (Brīvības gatve 372)

un

t/c SĀGA (Biķeru iela 4)

Darba pienākumi:

  • laipna klientu konsultēšana un apkalpošana
  • preču izvietošana zālē
  • darbs ar kases aparātu

Prasības kandidātiem:

  • pozitīva attieksme pret darbu, klientiem
  • datorprasme
  • interese par grāmatām un spēja ieteikt tās citiem

PIEDĀVĀJAM:

  • pilnas slodzes summēto darba laiku
  • darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā
  • apmācību un sociālās garantijas.
  • stundas tarifa likme EUR 4.80

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam līdz 28.06.2022. (ieskaitot) sūtīt, spiežot PIETEIKTIES.

Sazināsimies un uz pārrunām  aicināsim tos pretendentus/-tes, kas būs izturējuši pirmo atlases kārtu.

ID: 62a754901c544 144