Pārdevējs/-a - konsultants/-e

  • Riga
  • 600 - 800 (gross)
  • Rubija SIA
  • Deadline 05.09
  • 4 years ago

Sakarā ar tīkla paplašināšanos apavu un apģērbu veikals visai ģimenei “Rubija” aicina pievienoties mūsu komandai PĀRDEVĒJUS/-AS - KONSULTANTUS/-ES  (2 vakances)  uz nenoteiktu laiku Ziepniekkalna ielā 73, šoseja Rīga- Ķekava- Bauska (A7).

Pienākumi:

- Sagatavot un izlikt preci atbilstoši uzņēmuma prasībām;

- Pārzināt modes tendences;

- Palīdzēt klientiem orientēties veikalā;

- Veidot veiksmīgu sadarbību ar kolēģiem;

Prasības:

- Pieredze klientu apkalpošanas sfērā;

- Labām latviešu un vēlams arī krievu valodas zināšanām;

- Vēlmi un spēju aktīvi, atbildīgi strādāt, godprātīga attieksme pret darbu;

- Pozitīva attieksme pret dzīvi, darbu un apkārtējiem.

Mēs piedāvājam:

-Apmācību darba vietā;

- Slīdošais darba grafiks. Veikala darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai no 10:00 – 20:00, sestdienās no 10:00 – 18:00, svētdienās no 10:00 – 17:00.

- Bruto no 600 eur līdz 800 eur (pārbaudes laikā)

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV un MOTIVĀCIJAS VĒSTULI uz e-pastu: [email protected] ar norādi VAKANCE Rīgā A7 līdz š.g. 5. septembrim (ieskaitot). Ar otrās atlases kārtas kandidātiem sazināsimies personīgi.

    • Personāldaļa
    • 27831409
  • Ziepniekkalna iela 73, šoseja Rīga- Ķekava- Bauska (A7)
  • 42103074311
ID: 5d5e45dcb14c7 179