Pārdevējs/-a

  • Riga
  • Arkolat SIA
  • Deadline 02.02
  • 6 years ago

SIA ARKOLAT ir Latvijā lielākais Trauku un mājsaimniecības preču izplatīšanas uzņēmums, dibināts 1994. gadā. RITO ir uzņēmuma mazumtirdzniecības veikali – kopā astoņi un divi no tiem ir ārpus Rīgas.

Vajadzīgi pārdevēji RITO veikalā t/c Sky&More

Darba pienākumi:

  • Apkalpot klientus, pārdot un labi pārzināt preces;
  • Izlikt un kārtot preces, lai tās būtu labi pārskatāmas un sasniedzamas;
  • Veikt visas nepieciešamās operācijas ar kases aparātu;
  • Uzturēt pozitīvu attieksmi un pozitīvismu jebkurā situācijā;
  • Uzturēt tīrībā un kārtībā tirdzniecībā izliktās preces.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā vai augstākā izglītība;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu valodas zināšanas;
  • Iepriekšēja darba pieredze par pārdevēju;
  • Labas komunikācijas prasmes, laipnība un izpalīdzība;
  • Darbiniekam jābūt akurātam, viegli jāapgūst jauno, ātram, godīgam, pieklājīgam un optimisma pilnam.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un veiksmīgā uzņēmumā;
  • Garantētu atalgojumu;
  • Atsaucīgus un draudzīgus darba kolēģus.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt pa e-pastu: [email protected]

Mēs sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas būs atbilstoši mūsu izvirzītajām prasībām.

ID: 5a61d2c449cec 305