Pārdevējs-kasieris

  • Riga
  • 850 - 1000 (gross)
  • Lāči SIA
  • Full time
  • Deadline 07.10
  • 1 year ago

Aicinam darbā PĀRDEVĒJUS /-AS
uz patstāvīgu darbu mūsu veikalos.

Pienākumi

  • Piedāvāt un pārdot mūsu apmeklētājiem uzņēmuma ražotos gardumus.
  • Veikt produktu pasūtīšanu, pieņemšanu un izkārtošanu plauktos.
  • Rūpēties par veikala kārtību, tīrību.
  • Darbs ar kases aparātu.

No Jums sagaidām

  • Cieņu un mīlestību pret klientiem.
  • Latviešu valodas zināšanas.
  • Interesi par maizes un konditorejas izstrādājumiem.
  • Pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.

Mēs piedāvājam

  • Elastīgu darbu maiņās (iespējams arī darbs uz pusslodzi).
  • Atalgojumu sākot no EUR 5.00 EUR/h bruto.
  • 25% atlaidi mūsu produkcijai.
  • Garšīgu kafiju ik dienas.

Aktuālās darba vietas:

Āgenskalna tirgus, Nometņu iela 64, Rīga

t/c "Valleta", Rīgas iela 4, Valmiera

t/c "Apelsīns", Rīgas gatve 5, Ādaži

T/c "Ozols"  Mazā Rencēnu ielā 1, Rīga

    • Rita Ziedone
    • 27879648
  • "Benūžu Skauģi", Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107
  • 40101006613
ID: 632d9316d08ae 348