Pārdošanas speciālists

  • Ventspils and region
  • from 785 (gross)
  • SIA "Malmar Sheet Metal"
  • Full time
  • Deadline 04.04
  • 6 years ago

Malmar ir tradīcijām bagāts un strauji augošs Beļģijas metālapstrādes uzņēmums, kura lielākie klienti ir tādi pasaules mēroga spēlētāji kā Volvo/Renault Group, Atlas Copco, Caterpillar u.c.

Aicinām mūsu Ventspils komandai pievienoties:

Pārdošanas speciālistu/i

 Prasības:

  • augstākā izglītība, vēlams ekonomikas vai pārvaldības jomā;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Prasme strādāt ar datoru, pieredze ar CAD programmām tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Pieredze un/vai interese par tehniskām lietām;
  • Vēlme sadarboties un spēja ātri mācīties un apgūt jaunas iemaņas;
  • Precizitāte attiecībā uz detaļām;
  • Atbildības izjūta.

Pamatpienākumi:

  • Darbs ar saņemto un nosūtāmo informāciju;
  • Ienākošās informācijas apstrāde;
  • Cenu rēķināšana;
  • Komunikācija ar klientiem.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši zināšanām un pieredzei;
  • sociālās garantijas;
  • draudzīgu kolektīvu.

CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, lūdzu, sūtīt uz e-pastu [email protected] vai nogādāt Ganību ielā 107, Ventspilī.

 Lūdzu, ievērojiet, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

ID: 5a9d0f791005b 662