Pārdošanas vadītājs

  • Riga
  • SIA Baltic Media Ltd
  • Full time
  • Deadline 19.02
  • 6 years ago

SIA “Baltic Media Ltd” aicina pievienoties savai komandai

Pārdošanas vadītāju

Pienākumi:

  • Aktīvi piesaistīt jaunus ārvalstu korporatīvos klientus ilgtermiņa sadarbībai;
  • Piedalīties tiešajā pārdošanas procesā – izzināt potenciālo klientu vēlmes un piedāvāt atbilstošus pakalpojumus;
  • Izstrādāt un realizēt reklāmas kampaņas, inovatīvus pārdošanas piedāvājumus;
  • Izstrādāt uzņēmuma pārdošanas stratēģiju, analizēt un sniegt atskaites par padarīto darbu;
  • Prezentēt uzņēmumu semināros un konferencēs.

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz bakalaura grāds mārketingā, ekonomikā vai līdzīgā nozarē;
  • Vismaz 3-5 gadu veiksmīga pieredze aktīvajā pārdošanā pakalpojumu nozarē;
  • Lieliskas analītiskās, komunikatīvās un argumentācijas prasmes;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas;
  • Pašiniciatīva, uz rezultātu orientēta domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • Interese par nozari un vēlme veidot karjeru ilgtermiņā.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Rūpīgu ievadapmācību un kolēģu atbalstu;
  • Apmācības un seminārus savu zināšanu pilnveidošanai;
  • Konkurētspējīgu darba atalgojumu atbilstoši darba rezultātiem.

Aicinām pieteikt savu kandidatūru, sūtot CV un  pieteikuma vēstuli ar norādi „Vakance” uz e-pasta adresi: info@balticmedia.net

Darba laiks:  pilna slodze

Darba uzsākšana: vienojoties

Darba vieta:  Elizabetes iela 2, Rīga, Latvija

SIA Baltic Media Ltd ir vadošs digitālo valodu pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas jau 25 gadus specializējas tulkošanā un lokalizācijā globāliem un reģiona  klientiem. Mājas lapa: www.balticmedia.com
Valodu pakalpojumu nozare ir viena no pasaules digitālās ekonomikas stabili augošām jomām, kuras gada apgrozījums pasaulē ir ap 40 mijardi eiro, kas ikgadu pieaug par apmēram 5 procentiem.  Pasaulē 137 valstīs  ir ap 18 000 valodu pakalpojumu firmu un 60% no tām ir ar personālu līdz 5 darbiniekiem. Nozarē tie skaitās vidēji uzņēmumi. Darbs valodu pakalpojumu nozarē ir perspektīvs un bezdarbs nozarei netiek prognozēts. Tā ir perspektīva nozare mūsdienu globālajā pasaulē un digitālajā ekonomikā.
Baltic Media ir Zviedrijā dibināts uzņēmums, kas 2004. gadā savu galveno biroju pārcēla uz Rīgu. Ja jums ir tuvs skandināvu darba un dzīves stils, patīk strādāt patstāvīgi, demokrātiskā un brīvā atmosfērā, patīk modernās digitālās tehnoloģijas, tad Baltic Media ir darba vieta tieši jums.
Uznēmums uzticas darbiniekiem un dod plašas iespējas jebkurai inciatīvai, lai darbiekiem patiktu tajā strādat un darbs sagādātu prieku un gandarījumu.
ID: 5a63796a011c8 309