Pārvadātājus C un CE kategorijas (95 kods)

  • Daugavpils and region
  • 2800 - 3500 (gross)
  • Eksporta Konsultācijas SIA
  • Full time
  • Deadline 31.07
  • 1 year ago

SIA “Eksporta Konsultācijas” - viens no lielākajiem un stabilākajiem eksporta kompānijam lauksaimniecības nozārē Daugavpilī - aicinām pievienoties savam kolektīvam:

Pārvadātājus C un CE kategorijas (95 kods) no Daugavpils

Piedāvājam darbu ar slīdošu grafiku Latvijas teritorijā, kas mūsdienās ir ļoti nozīmīgi.

Darba apraksts:

- Reisi pa visu Latviju (sākuma un beigu punkts Daugavpils).

- Latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

- Atbildība pret uzticēto tehniku, veicot ikdienas tehniskā stāvokļa pārbaudi.

Piedāvājam:

- Stabilu un savlaicīgu atalgojumu 2000-2500 eur Netto (uz rokas).

- Oficiālais darbs / sociālās garantijas.

Papildus saņemsiet:

  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Pretīmnākošu priekšniecību.
  • Papildus bonusus.

Pieteikumus un CV sūtiet uz norādīto epastu vai zvaniet darba dienās 08:00-17:00

    • Jūlija Škradova
    • 29808032
  • Augšdaugavas nov., Līksnas pag., Aužguļāni, "Otrie Aužguļāni", LV-5456
  • 40103648706
ID: 62beb9dbd3070 317