Pasta nodaļas vadītājs/-a Kaķenieku pasta nodaļā

  • Dobele and region
  • 420 - 480 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Noteikts laiks
  • Deadline 13.07
  • 1 year ago

Kaķenieku pasta nodaļa aicina pievienoties kolektīvam Pasta nodaļas vadītāju (slodze 0, 7)

Darbavieta: Draudzības iela 1, Kaķenieki

Darba pienākumi:
organizēt un nodrošināt pasta nodaļas darbu, atbilstoši uzņēmuma standartiem un mērķiem;
pieņemt no Latvijas Pasta automobiļa vadītāja preses izdevumus, pasta sūtījumus, reklāmas materiālus un nogādāt tos piegādes punkta telpās;
organizēt pasta nodaļas darbu, lai visu veidu pasta sūtījumi tiktu piegādāti saskaņā ar noteikto piegādes kārtību un kontrollaikiem;
kontrolēt piegādes operatoru darbu un pastnieku plāna uzdevumu veikšanu.

Prasības kandidātiem:
valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa C(1) pakāpei;
vidējā vai augstākā izglītība;
prasme orientēties pasta ekspluatācijas jautājumos, pārzināt pasta nodaļas apkalpojamo teritoriju;
prasme pārstāvēt savu struktūrvienību un prezentēt tās plānus un paveiktos darbus, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
labas komunikācijas spējas un prasme strādāt ar datoru MS Office (Word, Excel, e-pasts), Internet Explorer vidē.

Piedāvājam:
darba algu 420.00 EUR (bruto) par 0.7 slodzi;
papildus mainīgo algas daļu;
darbam nepieciešamās apmācības;
pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
iespēju apliecināt savas spējas un prasmes;
veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem
darba laiks 07:30-12:30.

Papildu informācija:

Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi "Kaķenieku pasta nodaļas vadītājs/-a".

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas.

Privātuma politika (pasts.lv)

ID: 62a6d7d918644 93