Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs/-a Ērgļu pasta nodaļā

  • Madona and region
  • 517.5 - 680 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Deadline 22.04
  • 1 year ago

Ērgļu pasta nodaļa aicina kolektīvam pievienoties Pastnieku/-ci autovadītāju rezervi (nodrošinām ar pasta auto)

Darba pienākumi:
Kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem;
Preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana;
Pensiju piegāde;
Sadarbības partneru preču tirdzniecība;
Klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem:
Valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;
Vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem;
Atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi;
Laba teritorijas pārziņa;
B kategorijas autovadītāja apliecība..

Piedāvājam:
Darba algu no 517.50 EUR - 586.50 EUR (Bruto) par 0.75 - 0.85slodzi;

Algas mainīgo daļu (līdz 100.00 EUR);

Darbu stabilā uzņēmumā un sociālās garantijas;
Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;

Darba apģērbu un darba telefonu;
Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada;
Darba laiku 07:30-14:30.

Papildus informācija:

Apkalpojamā teritorija: Sausnēja- Vestiena-Jumurda

- Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi "Pastnieks/-ce - autovadītājs/-a Ērgļu pasta nodaļā" uz e-pastu [email protected] vai zvanīt 25700082
- Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Datu pārzinis: VAS “Latvijas Pasts” (jurid. adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov. , LV1000)

Privātuma politika (pasts.lv)

    • Ilze Kaļinovska
    • 26510113
  • Ziemeļu iela 10, Lidosta "Rīga", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-1053
  • 40003052790
ID: 641c658eeb013 146