Pastnieks/-ce Piegādes punktā Valmiera 1

  • Valmiera and region
  • 550 - 700 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 13.07
  • 1 year ago

Piegādes punkts Valmiera 1 aicina kolektīvam pievienoties Pastnieku/-ci

 Darbavieta: Brēžas iela 3, Valmiera

Darba pienākumi:
Kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem;
Preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana;
Sadarbības partneru preču tirdzniecība;
Klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem:
Valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;
Vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem;
Atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi;
Laba teritorijas pārziņa.

Piedāvājam:
Darba algu 550.00 EUR - 700.00 EUR (Bruto) par pilnu slodzi;
Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
Darba laiku 06:30-15:30.

Papildus informācija:
- Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi "Pastnieks/-ce Piegādes punktā Valmiera 1" vai zvanīt 22039501
- Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Datu pārzinis: VAS “Latvijas Pasts” (jurid. adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov. )

Privātuma politika (pasts.lv)

ID: 62a6f936ddf9c 180