Piegādes operators/-e Siguldas pasta nodaļā

  • Riga region
  • 580 - 610 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 30.07
  • 1 year ago

Siguldas pasta nodaļa aicina kolektīvam pievienoties Piegādes operatoru/-i

Darbavieta: Pils iela 2, Sigulda

Darba pienākumi:
pasta sūtījumu un preses izdevumu apstrāde un reģistrēšana
pasta sūtījumu šķirošana atbilstoši piegādes teritorijai

Prasības kandidātiem:
vidējā izglītība
valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei
prasme strādāt ar datoru MS vidē (Word, Excel) un biroja tehniku
operatīva datu apstrāde un precizitāte

Piedāvājam:
darba algu 580.00 EUR (Bruto) par pilnu slodzi
darba laiks 6:30-15:30
sociālās garantijas
papildus mainīgo algas daļu
darbam nepieciešamās apmācības
pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu
veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada.

Papildus informācija:
- Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi "Piegādes operators Siguldas pasta nodaļā" uz e-pastu [email protected].
- Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Privātuma politika (pasts.lv)

ID: 62bd9f3dad588 50