Produkcijas kvalitātes inspektors

  • Ventspils and region
  • SIA "Malmar Sheet Metal"
  • Full time
  • Deadline 10.05
  • 6 years ago

MALMAR SHEET METAL  ir tradīcijām bagāts Beļģijas metālapstrādes uzņēmums, kura lielākie klienti ir tādi pasaules mēroga spēlētāji kā Volvo/Renault GroupAtlas Copco, Caterpillar u.c.

Aicinām pievienoties mūsu Ventspils kolektīvam:

PRODUKCIJAS KVALITĀTES INSPEKTORUS

PAMATPIENĀKUMI:

- Kontrolēt produkcijas kvalitāti;
- Uzraudzīt ražošanas tehnoloģisko procesu saskaņā ar darba uzdevumiem.

PRASĪBAS:

- Tehniskā izglītība un / vai iepriekšēja pieredze metāla apstrādē;
- Prasme strādāt ar rasējumiem;
- Labas zināšanas darbā ar datoru;
- Labas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

- stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
- konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši zināšanām un pieredzei;
- piemaksas pie darba algas atkarībā no maiņas veida;
- darbu maiņās;
- sociālās garantijas;
- draudzīgu kolektīvu.

CV ar norādi “Produkcijas kvalitātes inspektors” lūgums sūtīt uz e-pastu [email protected] vai nogādāt Ganību ielā 107, Ventspilī

Lūdzu, ievērojiet, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

ID: 5accb8b1b24b4 195