Produktu menedžeris/-e

  • Riga
  • from 1500 (gross)
  • Infinitas SIA
  • Deadline 05.07
  • 1 year ago

Tirdzniecības uzņēmums, kurš piedāvā viedo sporta un atpūtas elektrotehniku, saistībā ar paplašināšanos, aicina pievienoties savam draudzīgajam kolektīvam produktu menedžeri darbam ar viedo elektroniku.

Pienākumi:

  • Sadarbība ar piegādātājiem.
  • Asistēšana mārketingam.
  • Produkta informācijas sagatavošana un nodošana satura menedžerim.
  • Jaunu produktu meklēšana.

Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu.
  • Spēja ātri mācīties, apgūt jaunu informāciju, tehniska domāšana.
  • Obligāta iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā.
  • Vēlama pieredze ar elektroprecēm, tehniku.
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office.
  • Latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Draudzīgus un zinošus kolēģus.
  • Diamisku darbu augošā uzņēmumā, kurš ir savas jomas līderis.
  • Labus darba apstākļus, darba vieta Rīgā, Lielirbes 27 vai Maskavas 240.
  • Darbu saistītu ar viedajām tehnoloģijām.

Ja Tu uzskati, ka šis darbs ir piemērots Tev, gaidīsim Tavu CV.

Mēs novērtēsim katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuru CV mūs uzrunās un sajutīsim Jūs kā potenciālo kolēģi.

Ceļš līdz darba intervijai

Jūs atsūtat mums CV, mēs to izskatām un uzdodam Jums jautājumus. Ja mūsu intereses un skatījums sakrīt, mēs tiekamies darba intervijā.

ID: 62b1950f6661c 125