Putnkopis/-e

  • Zemgale
  • 700 - 950 (gross)
  • AS Putnu fabrika Ķekava
  • Full time
  • Deadline 26.06
  • 4 years ago

AS "Putnu fabrika Ķekava" aicina darbā

Putnkopjus.

Prasības:

- Pamata izglītība, vēlama vidējā izglītība.
- Vēlme apgūt putnkopja darbu.
- Fiziskā noturība un precizitāte.
- Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Galvenie pienākumi:

- Atbilstoša mikroklimata uzraudzība.
- Putnu audzēšana atbilstoši noteiktajām prasībām.
- Olu savākšana, šķirošana un pārkraušana uz sietiem.

Piedāvājam:

- Padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu, no EUR 700 līdz EUR 950 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
- Stabilitāti un sociālās garantijas.
- Apmaksātu transportu no/uz darba vietu no Iecavas, Dimzukalna, Vecumniekiem, Misas, Baldones un Ķekavas.
- Darba apģērbu.
- Nelaimes gadījumu apdrošināšana.
- Apmācības un ievadīšanu darbā.
- Iespēju strādāt vienā no lielākajiem pārtikas produktu ražošanas uzņēmumiem.

Pieteikumu lūdzam sūtīt elektroniski, spiežot pogu PIETEIKTIES vai zvanot pa norādīto tālruni.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Aiva Banga
    • 67874016 vai 28301293
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123
  • 50003007411
ID: 5cebb99fb292e 320