RAŽOŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS

  • Riga
  • Orkla Confectionery & Snacks Latvija SIA
  • Full time
  • Deadline 29.06
  • 5 years ago

Aicinām pievienoties mūsu komandai Ražošanas iekārtu operatoru Selgas Cepumu ražotnē.

Darba vieta: Artilērijas iela 55, Rīga

Darba laiks maiņās.

Pienākumi:

  • Cepumu fasēšanas iekārtu iestatīšana, apkalpošana un regulēšana;
  • Fasēšanas procesa nepārtrauktas darbības nodrošināšana;
  • Gatavās produkcijas kvalitātes kontrole un uzraudzība;
  • Iekārtu apkope, tīrīšana.

No Jums sagaidām:

  • Pieredzi darbā ar rūpniecības iekārtām, to regulēšanu un iestatīšanu;
  • Obligātu derīgu sanitāro grāmatiņu;
  • Spēju strādāt patstāvīgi un kvalitatīvi, sastrādāties ar kolēģiem.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā, strauji augošā uzņēmumā;
  • Atbildīgu darbu un profesionālas izaugsmes iespējas;
  • Iespēju saņemt 7% ikmēneša piemaksu no pamatalgas par kvalitāti;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Apmaksātas siltas pusdienas;
  • 25% atlaižu karti Laimas saldumu veikalos (pēc 3 mēnešiem).

Jau iepriekš pateicamies visiem par atsaucību!

Pieteikties varat sūtot CV uz e-pastu vai zvanot.

ID: 5b0ea4ce61179 199