Ražošanas iekārtu operators

  • Riga region
  • 1000 - 1200 (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Full time
  • Deadline 30.09
  • 2 years ago

Ražošanas iekārtu operators -

Pārtikas pārstrādes nodaļā, Ķekavā.

Galvenie pienākumi:

  • Darbs ar ražošanas iekārtām: kuteris, desu pildītājs, produkcijas pakošanas iekārtas u. c.;
  • Ražošanas iekārtu sagatavošana darbam, darbības uzraudzība, kvalitatīvas produkcijas ražošana;
  • Produktu noteikto parametru kvalitātes kontrole darba procesā;
  • Nepieciešamās dokumentācijas precīza aizpildīšana.

 Mēs Tev piedāvājam:

  • Atalgojumu no EUR 1000 līdz EUR 1200 mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
  • Iespēju strādāt pēc grafika no plkst. 8:00 līdz 20:00 (var būt mainīgs), iespējams arī darbs no 20:00 līdz 8:00;
  • Apmācības un ievadīšanu darbā, kā arī iespēju attīstīties un pilnveidoties profesionāli;
  • Nepieciešamo darba apģērbu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības;
  • Draudzīgu un atsaucīgu komandu.

 Mēs no Tevis sagaidām:

  • Pieredzi darbā ar ražošanas iekārtām: kuteris, desu pildītājs, produkcijas pakošanas iekārtas (tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • Vēlmi apgūt ražošanas procesus;
  • Vidējo/vidējo profesionālo izglītību;
  • Derīgu medicīnisko izziņu darbam ar pārtiku (027/u forma);
  • Spēju strādāt intensīvos darba apstākļos un zemās temperatūrās (no +6C līdz +8C);
  • Fizisko izturību un precizitāti;
  • Augstu atbildības sajūtu, disciplinētību, pozitīva attieksme pret darbu.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Zane Krauze
    • 67874016, 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 6144809655e25 37