Santehniķis / Сантехник

  • Finland
  • 2700 - 4000 (gross)
  • Find Group Oy
  • Full time
  • Deadline 28.01
  • 1 year ago

Mēs meklējam santehniķus ilgtermiņa darbam Helsinkos.

 Nepieciešams:

  • Iepriekšējā darba pieredze vismaz 4 gadi
  • Prasme lasīt un saprast rasējumus obligāta
  • Labas krievu un/vai angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Somu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība.
  • Lai nav kaitīgu ieradumu darba laikā;
  • Eiropas savienības pase OBLIGÄTI!

Darba Pienākumi:

  • Santehnikas uzstādīšana
  • Kanalizācijas tīrīšana
  • Ūdens un kanalizācijas cauruļu montāža pēc rasējuma
  • Noplūžu novēršana
  • Trubu metināšana

Mēs Piedāvājam:

  • Atalgojuma atbilstoši Somijas likumdošanai - Tes. Stundu likme ne mazāka kā 16 - 26 eur brutto stunda

  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.

  • Darba apģērbu un instrumentus

  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu

  • Iespēju dabūt brīvu nedēļu ik pēc 5/6 nostrādātām.

    • Arturs
    • +358401973988/
  • Kasöörinkatu 4 E 122, 00520 Helsinki
  • 3010059-8
ID: 63ad4f064002d 146