8409 great job offers from 12 sources Looking for employees? Publish job ad

Saules paneļu montētājs / Монтажник солнечных панелей

  • Sweden
  • 2500 - 4500 (gross)
  • SIA EVR DEVELOPMENT
  • Full time
  • Deadline 02.07
  • 2 weeks ago
The vacancy has expired and is archived.

Mūsu uzņēmums piedāvā darbu pie saules paneļu uzstādīšanas uz jumtiem Stokholmā un Gēteborgā. Darbs ar komandējumiem.

Pienākumi:
Projekta sagatavošana, paneļu uzstādīšana, montāžas sistēmas uzstādīšana un elektroinstalācija, atskaites sagatavošana.

Mēs sagaidām no jums:
Atbildīgu attieksmi pret darbu, bez kaitīgiem ieradumiem darbā, B vadītāja apliecība, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Mēs piedāvājam:
1. Nodrošinām un apmaksājam mājokli (arī komandējumu gadījumā);

2. Apmaksājam transfēru uz darba vietu.

3. Nodrošinām automašīnu un darbam nepieciešamos instrumentus.

4. Labākos darbiniekus apbalvojam ar papildus piemaksām

Varam nodrošināt iespēju strādāt Zviedrijas uzņēmumā.

Наша компания предлагает работу по монтажу солнечных панелей на крышах в Стокгольме и Гетеборге. Работа предполагает командировки.

Обязанности:
Подготовка проекта, монтаж панелей, монтажной системы и проводки, оформление отчёта

От Вас ожидаем:
Ответственного отношение к работе, отсутствие вредных привычек на работе, водительские права В, знание английского языка на разговорном уровне

Мы предлагаем:
1. Предоставляем и оплачиваем жильё (так же в случае командировочных работ).

2. Оплачиваем трансфер до места работы.

3. Предоставляем автомобиль и инструменты.

4. Лучших работников мы поощряем дополнительными бонусами.

Можем предоставить возможность работать на Шведскую фирму.

ID: 6671f0b64acae 627 23