Saules paneļu uzstādītājs uz jumtiem Zviedrijā / Solar panel installer on roofs in Sweden

  • Sweden
  • 18 - 22 / h. (gross)
  • Elviva UAB
  • Full time
  • Deadline 02.10
  • 1 year ago

"UAB ELVIVA" piedāvā darbu daudznozaru celtniekiem Zviedrijā. Mūsu prioritāte ir cieņa un atbalsts mūsu darbiniekiem. Jūsu ērtībām runājam krievu un angļu valodās. Sazinieties ar mums un mēs ar prieku vienosimies par jūsu darba noteikumiem (Ērika +370 682 62459)

Pienākumi:

  • Saules paneļu uzstādīšana

Mēs sagaidām no jums:

  • Pieredze saules paneļu uzstādīšanā uz plakaniem vai slīpiem jumtiem (priekšrocība)
  • angļu valoda (priekšrocība)
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (priekšrocība)

Mēs piedāvājam:

  • Motivējošu atalgojumu
  • Draudzīgu atmosfēru un atbalstošus kolēģus
  • Karjeras izaugsme (iespēja kļūt par komandas vadītāju)
  • Bezmaksas izmitināšana
  • Bezmaksas ceļošana uz un no Zviedrijas
  • Darba apģērbs, instrumenti, drošības aprīkojums, uzņēmuma auto
  • Kā minimums -  garantēta maksa par 200 stundām mēnesī
  • Atbalsts un raita ievadīšana darba procesā

13-15 Eur stundā NETO alga

JSC ELVIVA offers employment for multidisciplinary builders in Sweden. Our priority is respect and support to our employees. For your convenience we speak Russian and English. Contact us and we will be glad to negotiate your employment terms and conditions (Erika +370 682 62459 )

Responsibilities:

  • Solar panel installation

We expect from you:

  • Experience in solar panel installation on flat or sloping roofs (advantage)
  • English language (advantage)
  • Category B driving license (advantage)

We offer:

  • Motivational salary
  • Friendly atmosphere and supportive colleagues
  • Career growth (possibility to become a team leader)
  • Free accommodation
  • Free travel to and from Sweden
  • Work clothes, tools, safety equipment, company's car
  • Min. 200 hour per month payment guarantied
  • Support and smooth introduction to the work process

13-15 Eur per hour NET salary

    • Erika Gundyreva
    • +370 682 62459
  • Geležinkelio g. 41A-1, Mažeikių m., Mažeikių sen., Mažeikių r. sav., Lithuania
  • 303322963
ID: 631213020f80c 1608