Spēļu prezentētājs/-a

  • Jelgava and region
  • 4.3 - 23.1 / h. (gross)
  • AMBER STUDIOS - JELGAVA
  • Deadline 15.04
  • 1 year ago
Ir pienācis laiks sākt pelnīt!
Kļūsti par tiešsaistes spēļu prezentētāju!

Šis ir interesants un skaists darbs, kura galvenais uzdevums ir vadīt spēli kameras priekšā pēc vienkāršiem norādījumiem.
Smaids un precizitāte ir mūsu galvenās prasības!
Izvēlies darbu Amber Studios!

Pienākumi:

  • Spēles procesu nodrošināšana atbilstoši noteikumiem un prasībām

No Jums sagaidām:

  • Smaids ir tavs labākais draugs;
  • Draudzīgums, laipnība un pozitīva domāšana;
  • Atbildība un punktualitāte;
  • Vēlme augt un pilnveidoties kopā ar mums;
  • Sasniegts 18 gadu vecums;

Mēs piedāvājam:

  • Apmaksātas darbam nepieciešamās apmācības;
  • Reālas karjeras iespējas strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Motivējošs atalgojums sākot no 4.30 - 23.10 eur /st. (Bruto) + piemaksas atkarīgi no darba izpildes kvalitātes;
  • Jums pielāgojams elastīgs darba grafiks (iespēja apvienot ar mācībām un hobijiem);
  • Pilna slodze vai pusslodze;
  • Lieliska un atbalstoša komanda;
KĀ VEIKSMĪGI APVIENOT DARBU, STUDIJAS UN PERSONĪGO DZĪVI? AMBER STUDIOS tas ir viegli.

Ja esi ieinteresēts, gaidīsim Tavu CV (vēlams ar pievienotu foto) sadaļā PIETEIKTIES. Sīkāka informācija: amber-studios mājaslapā Pievienojies Amber Studios komandai.

Vairāk informācijas mūsu YouTube kanalā:

ID: 6412c7c8368de 378 5