Strādnieks/-ce - putnu ķērājs/-a

  • Kekavas region
  • 1200 - 1400 (gross)
  • AS Putnu fabrika Ķekava
  • Full time
  • Deadline 26.05
  • 3 years ago

AS "Putnu fabrika Ķekava" aicina darbā STRĀDNIEKU/-CI pie putnu ķeršanas.

Prasības:

- Pamata izglītība.
- Fiziskā noturība.
- Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Galvenie pienākumi:

- Putnu ķeršana un pārvietošana ar rokām.
- Noteikto prasību un instrukciju ievērošana.

Piedāvājam:

- Padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu, no EUR 1200 līdz EUR 1400 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
- Stabilitāti un sociālās garantijas.
- Apmācības un ievadīšanu darbā.
- Nepieciešamo darba apģērbu.
- Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
- Iespēju strādāt vienā no lielākajiem pārtikas produktu ražošanas uzņēmumiem.
- Apmaksātu transportu no/uz darba vietu Bauskas, Iecavas un Ķekavas.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Kristīne Sprunga
    • 67874016
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123
  • 50003007411
ID: 5eba89346b5b0 1448