Strādnieks

  • Kekavas region
  • AS Putnu fabrika Ķekava
  • Full time
  • Deadline 19.07
  • 5 years ago

AS "Putnu fabrika Ķekava" aicina darbā strādniekus/-ces pie vistas gaļas apstrādes un pārstrādes.

Prasības:
1. Vismaz pamata vai pamata profesionālā izglītība.
2. Vēlme apgūt vistas gaļas produkcijas ražošanas procesus.
3. Fiziskā noturība.
4. Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Galvenie pienākumi:
1. Produkcijas svēršana, pakošana un pārvietošana.
2. Svaigas vistas gaļas produkcijas ražošana.
3. Pārstrādātas vistas gaļas produkcijas ražošana.
4. Noteikto prasību un instrukciju ievērošana.

Piedāvājam:
1. Padarītajam darbam atbilstošu un konkurētspējīgu atalgojumu.
2. Stabilitāti un sociālās garantijas.
3. Apmācības un ievadīšanu darbā.
4. Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
5. Iespēju strādāt vienā no lielākajiem pārtikas produktu ražošanas uzņēmumiem.
6. Apmaksātu transportu no/uz darba vietu no Rīgas, Salaspils, Kauguriem, Slokas, Jelgavas, Olaines, Ceraukstes pagasta (Bauskas novads), Bauskas, Iecavas, Dimzukalna, Vecumniekiem, Misas, Baldones un Ķekavas.
7. Dzīvesvietu darba vietas tuvumā.

Pieteikumu lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi [email protected] vai pieteikties pa norādīto tālruni.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos.

    • Kristīne Sprunga
    • 67874016
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123
  • 50003007411
ID: 5b28d9ed8ca92 392