STRĀDNIEKUS/-CES

  • Riga region
  • 700 - 900 (gross)
  • AS Putnu fabrika Ķekava
  • Full time
  • Deadline 30.09
  • 3 years ago

Aicinam darbā Strādniekus/-ces vistas gaļas apstrādes un pārstrādes nodaļā.

Mēs sagaidām:

- Fizisko noturību.

- Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

- Derīgu medicīnisko izziņu darbam ar pārtiku (027/u forma).

Galvenie pienākumi būs:

- Svaigas vistas gaļas produkcijas ražošana.

- Pārstrādātas vistas gaļas produkcijas ražošana.

- Noteikto prasību un instrukciju ievērošana.

Mēs piedāvājam:

- Atalgojumu, no EUR 700 līdz EUR 900 (bruto).

- Apmācības un ievadīšanu darbā.

- Nepieciešamo darba apģērbu.

- Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

- Apmaksātu transportu no/uz darba vietu no Rīgas, Salaspils, Kauguriem, Slokas, Jelgavas, Olaines, Ceraukstes pagasta (Bauskas novads), Bauskas, Iecavas, Dimzukalna, Vecumniekiem, Misas, Baldones un Ķekavas.

    • Zane Krauze
    • 67874016, 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123
  • 50003007411
ID: 5f6999712e26a 418