SŪTĪJUMU APMAIŅAS SPECIĀLISTS

  • Riga region
  • 900 - 1000 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 14.07
  • 1 year ago

Aicinām pievienoties Sūtījumu apmaiņas speciālistu
Latvijas Pasta Rīgas šķirošanas kompleksa Sūtījumu apmaiņas komandai

Pienākumi:
- Kravu pieņemšana saskaņā ar pavaddokumentiem- kravu daudzuma, svara un atbilstības kontrole;
- Sūtījumu izvietošana tām paredzētajās Šķirošanas kompleksa vietās;
- Noliktavas kravu vizuālā noformējuma kvalitātes novērtēšana;
- Kravu komplektēšana un izsniegšana transportēšanai;
- Kravas virzības (šķirošanas komplekss līdz gala piegādei) organizēšana un kontrole.

Prasības kandidātiem:
- Pieredze darbā ar dažāda veida noliktavas tehniku (autoiekrāvēji, pacēlāji, roklas, vilcēji u. c. ) tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Valsts valodas zināšanas atbilstoši 2. līmeņa A pakāpei;
- Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
- Spēja veikt fizisku darbu;
- Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Piedāvājam:
- Darba algu no 900 EUR (bruto);
- Stabilu darba vietu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem;
- Iespēju strādāt maiņu darbu, kas ietver darbu naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;
- Bezmaksas autotransportu nokļūšanai no darba nakts stundās Rīgas robežās;
- Gada bonusu atbilstoši personiskajiem darba izpildes mērķiem;
- Darbam nepieciešamās apmācības un pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
- Sociālās garantijas, apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem un veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
- Iespēju pilnveidot un attīstīt profesionālās prasmes.

Interesentiem lūgums savu CV ar norādi "Apmaiņas speciālists/-e" sūtīt uz e-pastu [email protected]

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Privātuma politika (pasts.lv)

    • Ilze Kaļinovska
    • 26510113
  • Ziemeļu iela 10, Lidosta "Rīga", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-1053
  • 40003052790
ID: 62a87d4d851e5 106