Sūtījumu un kravu noformētājs/-a

  • Riga region
  • 900 - 1200 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 13.07
  • 1 year ago

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta komandai Sūtījumu un kravu noformētāju Sūtījumu apstrādes un piegādes departamenta Rīgas šķirošanas kompleksā

Darba pienākumi:
-Sūtījumu apstrāde un darbs ar šķirošanas līniju;
-Pasta sūtījumu apstrādāšanas un nosūtīšanas kontrollaiku un -kvalitātes prasību ievērošana.

Prasības:
-Valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa 1.pakāpei (B1);
-Augsta atbildības sajūta un vēlme mācīties;
-Spēja darboties patstāvīgi, ilgstoši veicot fizisku darbu;
-Prasme organizēt savu darbu un uzņemties atbildību.

Piedāvājam:
-Atalgojumu no 900-1200 EUR (bruto);
-Maiņu darbu, kas ietver darbu naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;
-Darbam nepieciešamās apmācības;
-Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
-Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
-Bezmaksas autotransportu nokļūšanai no darba nakts stundās Rīgas pilsētas robežās;
-Izaugsmes iespējas.

Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi Sūtījumu un kravu noformētājs/-a sūtot uz e-pastu.

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.
Datu Pārzinis: VAS "Latvijas Pasts" (jurid. adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov. , LV-1000).

Privātuma politika (pasts.lv)

ID: 62a6eb3e3551a 37