Sveču ražošanas iekārtu operatori /-es

  • Ventspils and region
  • from 3.55 (gross)
  • SIA "Diana Sveces"
  • Full time
  • Deadline 04.07
  • 4 years ago

“Diana Sveces” aicina darbā sveču ražošanas iekārtu operatorus(/-es)

Pilna slodze, darba vieta: Ventspils, Rūpniecības iela 33.

Prasības:

  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • Precizitāte, akurātība
  • Spēja ilgstoši koncentrēties uz darāmo darbu
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (no plkst.08.00 – 20.00 un no plkst.20.00 – 08.00)
  • Augsta atbildības sajūta
  • Valodu prasmes: latviešu (brīvi runāt, lasīt, rakstīt), vēlamas krievu valodas zināšanas

Darba pienākumi:

  • Liet, pakot, krāsot sveces atbilstoši pasūtījumam;
  • Kontrolēt saražotā produkta atbilstību paraugam;
  • Nepieciešamības gadījumā komplektēt saražoto produkciju.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas
  • Atbildīgu darbu
  • Draudzīgu kolektīvu
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (stundas tarifa likme pēc apmācībām: sākot no 3.55 Eur/h)

CV un pieteikuma vēstuli, lūdzu, sūtīt uz: [email protected]

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri būs iekļuvuši konkursa 2. atlases kārtā.

ID: 5d0b53f1843d6 277