TĀMJU SASTĀDĪTĀJS/-A (CEĻU BŪVNIECĪBĀ)

  • Gulbene and region
  • from 1404 (gross)
  • SIA "Rubate"
  • Deadline 04.07
  • 3 years ago

Aicinām darbā!

TĀMJU SASTĀDĪTĀJS/-A  (CEĻU BŪVNIECĪBĀ)

Prasības kandidātam:

  • Atbilstoša izglītība
  • Laba stratēģiskā un analītiskā domāšana
  • Būvniecības tāmju sastādīšana un normatīvu zināšanas
  • Spēja patstāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību
  • Spēja strādāt patstāvīgi un sadarboties komandā

Piedāvājam:

  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • Profesionālo izaugsmi
  • Sociālās garantijas
  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un profesionālā komandā

Novērtēsim:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā
  • Papildus sertifikātus tāmēšanas jomā

 Darba pienākumi:

  • Tāmju sagatavošana valsts un pašvaldību iepirkumiem un privātiem pasūtījumiem
  • Izvērtēt saimnieciski izdevīgākos materiālu piegādātājus un būvniecības darbu veicēju piedāvājumus tāmju sastādīšanai
  • Veikt apakšuzņēmēju un piegādātāju atlasi, piedāvājumu salīdzināšanu un tāmju optimizāciju.

 Darba vieta: Gulbene, Brīvības iela 87C.

Pieteikumus sūtīt uz info@rubate vai spiežot pogu pieteikties!

ID: 5ed8ce76116d7 215