Tauvu ražošanas fabrikas vadītājs/-a

  • Daugavpils and region
  • from 1832 (gross)
  • SIA MAGISTR
  • Deadline 20.11
  • 4 years ago

Ražošanas uzņēmums aicina darbā Tauvu ražošanas fabrikas vadītāju.

Darba pienākumi:

  • plānot, organizēt, vadīt un uzraudzīt Tauvu ražošanas fabrikas procesus, darbu un iekārtas;
  • nodrošināt efektīvāko darba organizēšanas veidu (produktivitāti, ražošanas plāna izpildi un kontroli).

 Mēs sagaidām:

  • vismaz 2 gadu pieredzi ražošanas jomā;
  • augstu atbildības sajūtu, precizitāti, spēju paveikt darbu laikā, patstāvību darba izpildē, labas organizatoriskās prasmes;
  • labas komunikācijas spējas, latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas datora prasmes.

 Mēs piedāvājam:

  • labus darba apstākļus, draudzīgu un saliedētu kolektīvu;
  • stabilu atalgojumu no 1300 EUR (neto), 13. darba algu un motivējošu prēmiju sistēmu;
  • visas sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • bezmaksas ēdināšanu.

CV lūdzam sūtīt norādītajā e-pasta adresē: [email protected]

ID: 5dc2c1686a736 892