TELPU UZKOPŠANAS SPECIĀLISTS/-E

  • Latvia
  • from 800 (gross)
  • SIA FDA Service
  • Full time
  • Deadline 24.10
  • 4 years ago

Ja savā pilsētā nav darba, brauc pie mums.

Mēs iedosim startu jaunam dzīves sākumam!

Paplašinamies un aicinam darbā telpu uzkopšanas speciālistus

Piedāvājam:

- Atalgojums sākot no 3, 50 euro/stundā vai ~ 800 euro/mēnesī (pie pilna mēneša darba laika);
- Atbilstoša pieredze un iemaņas nosaka darba algas apmēru;
- Pilnīgi jaunu objektu, kur sākt savas darba gaitas;
- Siltas pusdienas darba laikā;
- Veselības apdrošinasanu pēc noteikti nostradata laika;
- Darba vietu vistuvāk mājām Rīgā;
- Objekti citās pilsētās;
- Siltu dienesta dzīvokli ārpus Rīgas dzīvojošajiem;
- Komunālos pakalpojumus dienesta dzīvoklim apmaksājam mēs;
- Sarunas un internetu apmaksājam mēs;
- Bezdarbniekiem- transporta kompensācija tiek apmaksāta arī no Nodarbinatības valsts aģentūras;
- Stabils darbs ar iespēju papildus nopelnīt citos objekotos un nakts ģenerāluzkopšanās;
- Darba laiki no 6-8; 6-18; 8-21;11-22;
- Ir arī vēl citi objekti.

Pienākumi:

- Veikt tīrīšanas darbus veikalā pēc pieprasījuma ( ne visām apkopējām);
- Veikt tīrīšanas darbus veikala palīgtelpās (rampa) pēc pieprasījuma;
- Aizvietot darbiniekus viņu prombūtnē;
- Ģenerāltīrīšanas darbi, kā papildus iespēja nopelnīt;
- Nakts uzkopšanas, kā papildus iespēja nopelnīt.

Ko sagaidām:

-Strādāt gribošu;
-Augsti motivētu;
-ATBILDĪGU un priekpilnu personu;
-Bez kaitīgiem ieradumiem;
-Darba kvalitātei gan.

Sūti savu CV piezīmēs ierakstiet pilsētu, kur vēlētos strādāt vai zvani mums, lai pieteiktos uz darba pārrunām Rīgā.

Nekavējies!

    • Kristīne Kide
    • 25866432
  • Mazā Nometņu iela 3
  • 41503074036
ID: 5d8a053c62cb1 3743