TRANSPORTA DISPEČERS

  • Riga
  • 850 - 950 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 28.12
  • 1 year ago

Aicinām darbā Transporta Dispečeru
Autotransporta un pasta loģistikas departamenta autotransporta dienestā

Prasības kandidātiem:
-vidējā izglītība;
-valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa (B1) pakāpei;
-spēja strādāt patstāvīgi, organizēt savu darbu un noteikt prioritātes;
-labas komunikācijas spējas;
-labas datora prasmes (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer) un prasme strādāt ar biroja tehniku;
-spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Darba pienākumi:.
-veikt ceļazīmju noformēšanu un pārbaudi;
-veikt autotransporta degvielas patēriņa normu aprēķinu;
-sagatavot degvielas un citas atskaites pēc nepieciešamības;
-savlaicīgi informēt iesaistītās struktūrvienības par izmaiņām autotransporta kustības sarakstos;
-organizēt savlaicīgu darbinieku nokļūšanu uz/no darbu;
-operatīvi veikt izmaiņas autotransporta kustības sarakstos.

Piedāvājam:
-darba algu no 850.00 EUR (Bruto);
-obligātās veselības pārbaudes atmaksa pēc pārbaudes laika izturēšanas;
-darbam nepieciešamās apmācības;
-veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem;
-darbu maiņās P-C 8:00-8:00, Pk 8:00-22:00, S- brīvs, Sv 17:00-8:00 ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām.

-Interesentiem lūgums savu CV ar norādi "Transporta dispečers" sūtīt uz zemāk norādīto e-pastu.

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Datu Pārzinis: VAS "Latvijas Pasts" (jurid. adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov. , LV-1000).

Privātuma politika (pasts.lv)

    • Ilze Kaļinovska
    • 26510113
  • Ziemeļu iela 10, Lidosta "Rīga", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-1053
  • 40003052790
ID: 6384b215dd74e 130