TULKOTĀJS/ADMINISTRATORS

  • Riga
  • from 800 (gross)
  • WORK IN
  • Deadline 26.12
  • 4 years ago

Littera uzņēmums ir dibināts 2010.gada, kas nodrošina augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus saviem klientiem visā pasaulē un piedāvā izcilu apkalpošanas servisu.

Darbs Brīvības ielā 144, Rīgā

Aicina savā komandā motivētu tulkotāju/administratoru, kuras/-a galvenie pienākumi būs:

  • klientu apkalpošana;
  • zvanu pieņemšana;
  • tulkošana, korekcija, rediģēšana;
  • uzņēmuma darba specifikas pārzināšana;
  • tulkošanas pasūtījumu izmaksu/izpildes termiņu sagatavošana, administrēšana;
  • rēķinu izrakstīšana.

Ļoti ceram, ka Tev ir:

  • teicamas angļu valodas zināšanas, par priekšrocību tiks uzskatīts, ja pārzināsi vēl kādu valodu;
  • augsts pašmotivācijas līmenis, spēja ievērot stingri noteiktus izpildes termiņus;
  • ātrums, precizitāte, rūpīgums ikdienas darbu izpildē;
  • spēja rast risinājumus nestandarta situācijās un uzņemties atbildību;
  • vēlme nepārtraukti mācīties un profesionāli attīstīties;
  • labas komunikācijas spējas, prasme risināt konfliktsituācijas;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām, zināšanas par tulkošanas rīkiem, piemēram, TRADOS tiks uzskatītas par priekšrocību.

Tev piedāvājam:

  • stabilu, konkurētspējīgu mēneša algu no 800 EUR (bruto);
  • interesantu, izaicinājumiem bagātu darbu ar klientiem un tulkotājiem no dažādām valstīm;
  • draudzīgu kolektīvu;
  • atvaļinājumu – 2 reizes gadā;
  • iespēju profesionālai izaugsmei starptautiskā uzņēmumā;
  • virtuvi ar našķiem, cepumiem un citiem labumiem.
  • darbu starptautiskā, dinamiskā un stabilā uzņēmumā ar 10 gadu pieredzi.

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “tulkotājs - administrators Littera birojā” lūdzam sūtīt uz norādīto e-pasta adres

ID: 5df1fdfc8aa00 257