Ventilācijas un ūdensvadu cauruļu izolācijas meistars

  • Finland
  • 14 - 20 / h. (gross)
  • Find Group Oy
  • Full time
  • Deadline 30.06
  • 2 years ago

Mēs meklējam pieredzējušus tehniskās izolācijas montāžētājus ilgtermiņa darbam Helsinkos.

 Nepieciešams:

  • Iepriekšējā darba pieredze vismaz 5 gadi
  • Vēlams lai būtu darba drošibas karte darbam Somijā.
  • Prasme lasīt un saprast rasējumus obligāta
  • Labas krievu un/vai angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Somu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība.
  • Lai nav kaitīgu ieradumu darba laikā;
  • Vēlams, lai būtu savs auto, un B kategorijas vadītāja apliecība
  • Obligāti EU pilsoņa pase

Darba Pienākumi:

  • Mērīt, griezt un uzstādīt izolāciju trubām un apkures iekārtām.

Mēs Piedāvājam:

  • Attalgojumu atbilstoši Somijas likumdošanai - TES.
    Sākot  no 14-20 Eur/st pirms nodokļu nomaksas.
  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.
  • Darba apģērbu
  • Apmaksātas pusdienas
  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu
  • Apmaksātu atvaļinājumu

Kā arī:

  • Sedzam ceļa izdevumus braucot uz objektiem.
  • Nodrošinām ar ļoti civilu dzīvesvietu.
  • Palīdzam nokārtot visus nepieciešamos dokumentus.

Zvanīt tikai darba dienās no 9-15.00. Lai pietiektos vakancei nepieciešamss būs nosūtīt Jūsu CV.

Мы ищем изолировщиков с опытом работы на длительный срок в Хельсинки, Финляндия!

Требования:

  • Опыт работы от 5 лет;
  • Желательно стоби было Финская карточка по Электробезопасности (Sähköturvallisuuskortti)
  • Чтение чертежей обязательно (проверяется на тесте)
  • Владение русским и/или английским языками на разговорном уровне. Знание финского языка будет преимуществом;
  • Отсутствие вредных привычек;
  • Наличие собственного автомобиля будет преимуществом;
  • Наличие своих инструментов приветствуется.
  • Требуется ЕУ паспорт

Обязанности:

  • Mонтаж технической изоляции

 Мы предлагаем:

  • Зарплата как минимум согласно TES; начиная от 14-20e / час до налогов
  • Выплаты каждые две недели;
  • Спецодежду;
  • Обед;
  • Медицинскую страховку;
  • Оплачиваемый отпуск;
  • Проживание.

Также мы:

  • Компенсируем транспортные расходы до места работы;
  • Компенсируем использование своих инструментов;
  • Помогаем оформить все необходимые документы.
ID: 623ad1388c914 463