Veterinārārsts (uz nepilnu darba slodzi)

  • Jekabpils and region
  • from 5.3 / h. (gross)
  • Centrs AV SIA
  • Deadline 08.07
  • 2 years ago

Veterinārārsts uz nepilnu darba slodzi

Jēkabpils, Katoļu ielā 6

Zaļās veterinārās aptiekas klīnika

DARBA PIENĀKUMI

  •  Mazo dzīvnieku ārstēšana (terapija, ķirurģija, ultrasonogrāfija, konsultācijas;
  • Atbilstošu produktu ieteikšana klientiem un veterinārās aptiekas preču tirdzniecība;
  • Dokumentācijas pildīšana;

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība veterinārmedicīnā;
  • Pieredze mazo dzīvnieku terapijā un ķirurģijā;
  • Vēlama pieredze darbā ar ultrasonogrāfijas aparātu;
  • Teicamas saskarsmes prasmes;
  • Vēlme mācīties un pilnveidoties;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Datorzināšanas pamatlīmenī;

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Iespēju strādāt stabilā uzņēmumā;
  • Iespēju iegādāties preci par izdevīgām cenām;
  • Apmācības (gan uzņēmumā, gan ārpus uzņēmuma);
  • Kopīgus atpūtas pasākumus;
  • Darba grafiks – 1 līdz 2 darba dienas nedēļā. Darba dienās strādājam (9.00-18.00) un sestdienās darba laiks (9.00-15.00);
  • Darba alga pēc vienošanās, atkarībā no pieredzes;
  • Veselības apdrošināšanas polise;

Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli sadaļā PIETEIKTIES, vai atstājiet pie personāla aptiekā vai klīnikā.

Tālrunis papildus informācijai: 28454354

ID: 60b75ee4a6dc7 90