8250 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Aicinām darbā ZOBĀRSTU

  • Резекне
  • 3000 - 5000 (брутто)
  • SIA IVADENT
  • Срок 07.06
  • 2 недели назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Aicinām darbā zobārstu-terapeitu.

Darbs Rēzeknē mūsdienīgā zobārstniecības klīnikā “Ivadent”. Kabineti aprīkoti ar jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtām. Pieejams:

  • RTG,
  • 3D,
  • laterālās cefalogrammas rentgens,
  • Wand STA,
  • mikroskops,
  • 3D skeneris,
  • PRF

Mēs piedāvājam: konkurēt spējīgo atalgojumu, sociālās garantijas, ikgadējo atvaļinājumu, elastīgu darba grafiku. Kā arī apmācības un izaugsmes iespējas.

Ja esi ar augstu atbildības sajūtu, mīli savu profesiju un esi gatavs attīstīties zobārstniecības jomā, tad gaidām tieši Tevi mūsu draudzīgajā kolektīvā.

Prasības pretendentiem:

• Atbilstoša izglītība zobārstniecībā

• Ārstniecības personas reģistrs un ir zobārsta sertifikāts

Darba pienākumi:

• Sniegt pacientiem ārstniecisko palīdzību zobārsta darbā saskaņā ar Latvijā apstiprinātām medicīniskajām tehnoloģijām.

Piedāvājam:

• Iespēju strādāt ar jaunām, modernām iekārtām, aprīkojumu un nepieciešamo darba instrumentāriju

• Stabilu pacientu plūsmu;

• Visas sociālās garantijas;

• Darba organizāciju (pieraksta organizēšana, administratora pakalpojumi).

• Atalgojums atbilstoši paveiktā darba apjomam (akordalga tiek noteikta procentos par maksas pakalpojumiem)

Ja esi piemērots darbam mūsu klīnikā , gaidīsim CV uz e-pasta adresi: [email protected], vai iesniedzot personīgi: Brāļu Skrindu 9, Rēzekne. Tālruņa numurs papildu informācijai: 26184896.

    • KristīneKIrsanova
    • 26184896
  • Rēzeknes nov., Griškānu pag., Smuškova, "Smoģi 7", LV-4641
  • 5540328861
ID: 6639d5241ff2b 213