9110 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

BIROJA ADMINISTRATORS /-E (darbs uz pusslodzi)

  • Елгава и район
  • 300 - 600 (брутто)
  • SIA VDU System
  • Неполный рабочий день
  • Срок 18.12
  • 5 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

BIROJA ADMINISTRATORS (-E)

Darbs uz pusslodzi.  Iespējams apvienot ar studijām.

Prasības kandidātiem:

- Valsts valodas zināšanas atbilstoši LR likumdošanai;

- Svešvalodu (krievu, angļu) zināšanas (tiks uzskatītas par priekšrocību);

- Datora lietošanas prasmes ar biroja programmām (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

 - Labas komunikācijas prasmes;

- Precizitāte, atbildības sajūta, prasme plānot savu darbu;

 - Prasme apkopot, sistematizēt un analizēt informāciju;

- B kategorijas autovadītāja apliecība.

Darba pienākumi:

- Datu apstrādes nodrošināšana, to ievadīšana un uzraudzība;

- Dokumentu sagatavošana, labošana pēc noteikta parauga, to iesiešana;

- Lietvedības dokumentācijas aprites nodrošināšana;

- Aktīva komunikācija ar klientiem un kolēģiem;

- Biroja ikdienas darba nodrošināšana.

Ja redzi sevi šajā amatā, gaidām CV un motivācijas vēstuli līdz 18.12.2018.

ID: 5c062a8371614 600