10878 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Darbs ar ZIRGIEM

  • Латвия
  • от 1800 (брутто)
  • GP Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 28.03
  • 6 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Darbs Lielbritānijā - zirgaudzētavā nepieciešami Zirgkopji.

Alga 1600 GBP mēnesī bruto (~ 1800 €).

Pienākumi:
- Zirgu trenēšana - jāšanā un to kopšana.
- Ja nav pietiekošas pieredzes jāšanā, ir arī darbi tikai pie kopšanas.

Prasības:
- Angļu valodas zināšanas.
- Pieredze jāšanā vai zirgu kopšanā.
- Iespēja pastāvīgi strādāt ārpus Latvijas vismaz uz gadu.

Piedāvā:
- Iespēja gūt pieredzi profesionālā darba vidē.
- Lielbritānijas sociālās garantijas.
- Algu ik nedēļu uz UK bankas kontu.
- Īre bezmaksas, jāsedz tikai komunālie maksājumi.
- Darbs atrodas starp Londonu un Bristoli.

** Ir iespēja sazināties ar Latviešiem, kas jau tur strādā.

CV sūtīt uz [email protected] ar norādi "Zirgkopība".

Sīkāk lūdzu interesēties pa tel. 29155246 vai mūsu birojā.
★ Mūsu pakalpojumi ir BezMaksas ★

ID: 5aa77cc9eb430 432