9418 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Darbs būvniecībā / Construction worker

  • Финляндия
  • 16 - 23 (брутто)
  • Flamingo Siivouspalvelu
  • Внештатный
  • Срок 11.08
  • 1 год назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Meklējam būvstrādniekus darbam Somijā! Visu amatu piedāvājumos ir iekļauta bezmaksas izmitināšana!

Pienākumi:
Darbs 5-6 dienas nedēļā, iespējamas papildus stundas

No Jums sagaidām:
Iepriekšēja pieredze saistītā jomā

Mēs piedāvājam:
Bezmaksas izmitināšana

Meklējam darbiniekus dažādās būvniecības jomās! Galdnieki 20-23€/h; Flīzētāji 20-23€/h; Krāsotāji 18-20€/h; Betonētāji 18-20€/st; Demontētāji 16-18€/h.

Piedāvājam bezmaksas nakšņošanu darba vietas tuvumā, instrumentus nodrošina firma. Darbs sākas uzreiz, kad ir atrasti piemēroti cilvēki! Whatsapp: +358408314359

We are looking for construction workers for Finland! All of the offers include free accomodation!

We are looking for workers in different fields of construction! Carpenters 20-23€/h Tilers 20-23€/h Painters 18-20€/h Concrete workers 18-20€/h Demolishers 16-18€/h

Work 5-6 days a week, extra hours available

We expect from you: Previous experience in related field

We offer free accomodation near the workplace, tools are provided by the company. Work starts when suitable people are found! Whatsapp: +358408314359

    • Laura Kušnir
    • +358408314359
  • Uudentuvantie 4e20, 01680 Vantaa, Finland
  • 3220886-9
ID: 62d061258ae7d 638