10977 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Darbs KANĀDĀ - kravas auto ŠOFERIS (CE)

  • Канада
  • 2900 - 3100 (брутто)
  • GP Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 26.06
  • 5 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Darbs Kanādā - mežistrādes uzņēmums, kas darbojas jau no 1882.gada, aicina darbā kravas auto ŠOFERUS.

GALVENIE PIENĀKUMI:
- Maršrutu izbraukāšana.
- Rūpes par savu spēkratu.

PRASĪBAS:
- Nepieciešama pieredze (CE kat.).
- Angļu valodas zināšanas.

PIEDĀVĀ:
- Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu ilgtermiņā.
- Dzīvesvieta tiek apmaksāta pirmos 3 mēnešus.
- Aviobiļeti sedz darba devējs.
- Atalgojums: 18.50 CAD/h (12€) jeb 2900€/mēn. .

Sīkāk lūdzu interesēties pa tel. 29155246 vai pieteikties šai vakancei spiežot  "Pieteikties" pogu.
★ Mūsu pakalpojumi ir BEZ Maksas.
★ Darbs no oktobra mēneša.
★ Tikšanās ar Kanādas pārstāvjiem jūnija beigās.

ATLASI VEIC:
GP Recruitment SIA
Brīvības ielā 101, Rīgā

    • 67379917
  • Brīvības 101-1, Rīga
  • 40003707276, licence Nr. 48
ID: 5b275d75a50b8 169