10294 отличных предложений работы от 13 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Darbs "Puma" noliktavā Vācijā

  • Германия
  • 1700 - 2200 (брутто)
  • AB Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 05.06
  • 2 года назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Darbs Pumas apģērbu, apavu un aksesuāru noliktavā Vācijā.

Atalgojums no 10.50 EUR/st (no 1700 EUR/mēn), piemaksa par nakts maiņām, brīvdienām un svētku dienām.

Piedāvā:

  • Nodrošinātu labiekārtotu dzīvesvietu (samaksa no algas)
  • Transports uz/no darba
  • Vācijas sociālās garantijas

Prasības:

  • Latviešu vai krievu valodas zināšanas, var BEZ vācu valodas zināšanām
  • Augsta atbildība pret darbu un akurātums

Pienākumi:

  • Produkcijas izstrādājumu pakošana
  • Produkcijas kvalitātes kontrole

Izbraukt no LV var arī grupā ar mikroavtobusu

Tālr.uzziņām un jautājumiem: +371 24202470 (watsap, viber, telegram)

SIA “AB Recruitment”
Reg.numurs: 40203093236
NVA Lic.Nr. 35/2018
Tel.+371 24202470 (watsap, viber, telegram)
Elizabetes iela 103, Рига-LV-1050

ID: 6093ba4e6d209 454