10293 отличных предложений работы от 13 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Darbs stādu audzētavā

  • Нидерланды
  • 1500 - 1700 (брутто)
  • GP Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 14.02
  • 6 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Holandes stādu audzētava meklē stādu šķirotājus un pakotājus.
9.11 €/EUR. Mēnesī 1500 -1700 EUR bruto.

PIENĀKUMI:
- Aveņu, zemeņu un citu stādu šķirošana un pakošana.
- Stādu sagatavošana piķēšanai un transportēšanai.

PIEDĀVĀ:
- Darbs līdz 6 mēnešiem, Tilburgas apkārtnē.
- Nodrošinātu dzīvesvietu, īri maksā no algas.
- Visas Nīderlandes sociālās garantijas.
- Bezmaksas transportu darba laikā.

PRASĪBAS:
- Veikli pirksti un spēja pielāgoties dinamiskam darba tempam.
- Angļu valodas zināšanas nav obligātas.

 Izbraukšana sākot ar 15.februāri.
Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot uz 29155246.
Mūsu pakaplojumi BEZ maksas.

ID: 5a673e0a2ba9e 461